Doprovodný program Art's Birthday 2006

Universální prostor NoD
Dlouhá 33, Praha 1
kurátor: Adrian Kukal

Čt. 5.1.06 - 17.1.06   18.00

vernisáž - výstava

OBRAZ VE TMĚ

Milan Ďuriš, malíř z plzeňské oblasti, vystavoval v ČR, USA, SRN, Francie a dalších zemích. Má za sebou 33 samostatných výstav a 28 výstav společných a řadu mezinárodních symposií.

"Obrazy ve tmě! Nyní již definitivně obrazy pro tmu. Tato linie má svou genezi - řada luminiscenčních experimentů, která se ustálila na osobním slohu jasně vymezitelném neustále permutující dekoratívní geometrickou abstrakcí"

Čt. 12.1. 06, 20:00

BioNoD - multimediální večer

PATERMONSTER
Multimediálně divadelní "hra" o člověku který "trpí" poněkud zvláštní úchylkou na lidské oblečení.Jednoho dne však navštíví jistého lékaře, který se pokusí jeho problém vyřešit.Jak?Nechte se PŘEKVAPIT!!!Představení kombinující prvky divadla, performenc, multimedial projekce a iluzivní hru s prostorem.

režie a scéna: Petr Závorka, Zorka Velková

St. 18.1. 06 20.00   

BioNoD - multimediální večer

MWC unlive set for NoD/Roxy 2005

 

MWC je tvůrčí těleso pohybující v intencích zkoumání dějin - hudby - zvuku - vizuálních prostředků. Jejich audiovizuální koláž obsahově čerpá ze současného globálního i lokálního/ČR/ dění. Unlive set for Roxy je vizuální sled návazností dějů, komunikující znakovou a symbolickou řečí. Spolu s démonicky niterně sirovou  zvukovou složkou / Recycle memory by MWC/ vytváří vodopád asociací, souvislostí, rozhraních pocitů existencionálního stihomamů a individuální mystiky.

Výkonní umělci: Ondřej Pfeiffer /AVU/, Marek "Mára" Zeman /zvukový mág/ a dal.© Český rozhlas 2000-2004 Grafika : Český rozhlas